Alcatel

ALCATEL OMNIPCX OFFICE

Moderní komunikační prostředky mohou značně přispět ke snížení provozních nákladů, vyšší produktivitě a konkurenceschopnosti menších a středních podniků. Zastaralé komunikační systémy v náročném konkurenčním prostředí již nestačí. Aby vaši zákazníci zůstali i nadále spokojeni, musíte jim nabídnout kvalitní telefonické služby. Pro efektivní komunikaci se zákazníky potřebujete výkonný a moderní telefonní systém s přístupem k Internetu a prostředky pro datovou komunikaci schopné pracovat s narůstajícím objemem informací.

Hledáte-li komunikační systém s nejmodernějšími funkcemi VoIP (Voice over Internet Protocol) a IP telefonie, pak jsou tu pro Vás řešení hlasové komunikace. Požaduje-li systém integrující přenos hlasu, datové služby a Internet, představují optimální volbu konvergovaná komunikační řešení.

Systémy Alcatel OmniPCX Office Vám nabízejí komplexní možnosti elektronické komunikace. Systémy jsou schopny v jediném zařízení nabídnout veškeré služby, které potřebujete. Dnes, ale i kdykoliv v budoucnosti Vám poskytnou přesně to, co od nich očekáváte.

Stáhněte si produktový leták Alcatel OmniPCX Office.