Zycoo

Zycoo UC510

IP ústředna + WiFi Router = Zycoo UC 510 - IP kancelář pro malé podniky a domácí využití.
                
Zycoo UC510 není jen WiFi router podporující datové přístupy 3G / LTE, ale také plnohodnotná IP ústředna,která umožňuje připojení až 10 IP telefonů, VoIP, 1 FXO (analogové PSTN) linky a 1 FXS analogové pobočky. IP ústředna a WiFi router jsou spojeni do jednoho zařízení,což přináší značnou cenovou úsporu.

Zycoo UC 510 nabízí nejen WiFi router podporující datové přístupy 3G / LTE, ADSL, VPN klient / server, VLAN,NAT,firewall,QoS a WiFi připojení, ale také podporuje funkce IP ústředny jako jsou přepojení hovorů, přesměrování hovorů, hlasová pošta, konferenční hovory a mnohé další.
                
Zycoo UC 510 je konfigurován a spravován prostřednictvím webového rozhraní. Toto nízko-nákladové  řešení výrazně snižuje čas při instalaci a programování.

Ke stažení

CooVox U20

CooVox-U20 IP PBX systém je první IP PBX systém s možností použití GSM nebo UMTS (3G) modulu pro připojení k mobilní síti pro přenos dat. CooVox-U20 IP PBX je systém navržený a optimalizovaný pro telekomunikační potřeby současného obchodu.

CooVox-U20 IP PBX je řešení, které nejenže poskytuje funkce tradičních PBX jako je automatická spojovatelka, hlasová pošta atd., ale také mnoho dalších výhodných vlastností jako jsou vzdálení účastníci, připojení vzdálených kanceláří, konferenčních hovorů, automatického nahrávání hovorů, podrobného výpisu hovorů (CDR), automatické distribuce hovorů (ACD), přeposlání hlasové zprávy do e-mailu (Voice-mail to e-mail) a mnoho dalších užitečných funkcí.

Ke stažení

CooVox U50

CooVox-U50 IP PBX systém je ideální řešení pro malé a střední společnosti do max. 100 zaměstnanců. Přijetím inovace modulární konstrukce  znamená, že je velmi vhodný v případě potřeby rozšíření stávající PBX o další telefonní porty a funkce. CooVox-U50 IP PBX systém podporuje průmyslový standard SIP přenašečů a také analogových PSTN přenašečů ( FXO moduly). Rovněž podporuje mobilní GSM přenašeče (GSM moduly) a digitální přenašeče PRI.  CooVox-U50 IP PBX je systém navržený a optimalizovaný pro telekomunikační potřeby současného obchodu.

CooVox-U50 IP PBX je řešení, které nejenže poskytuje funkce tradičních PBX jako je automatická spojovatelka, hlasová pošta atd., ale také mnoho dalších výhodných vlastností jako jsou vzdálení účastníci, připojení vzdálených kanceláří, konferenčních hovorů,automatického nahrávání hovorů, podrobného výpisu hovorů (CDR), automatické distribuce hovorů(ACD), přeposlání hlasové zprávy do e-mailu (Voice-mail to e-mail) a mnoho dalších užitečných funkcí.

Ke stažení

CooVox U60

CooVox-U60 IP PBX systém je speciálně navržen pro střední a velké společnosti do max. 200 zaměstnanců, které potřebují podporovat analogové PSTN linky nebo mají mnoho analogových telefonů v provozu. Toto nové řešení se blíží CooVox-U100 IP PBX Navíc však podporuje až 24 analogových portů, což je ideální pro obchodní společnosti do 200 zaměstnanců nebo pro ty, kteří potřebují až 80 současně probíhajících hovorů.  Vox-U60 IP PBX je systém navržený a optimalizovaný pro telekomunikační potřeby současného obchodu.

CooVox-U60 IP PBX je řešení, které nejenže poskytuje funkce tradičních PBX jako je automatická spojovatelka, hlasová pošta atd., ale také mnoho dalších výhodných vlastností jako jsou vzdálení účastníci, připojení vzdálených kanceláří, konferenčních hovorů, automatického nahrávání hovorů, podrobného výpisu hovorů (CDR), automatické distribuce hovorů (ACD), přeposlání hlasové zprávy do e-mailu (Voice-mail to e-mail) a mnoho dalších užitečných funkcí.

Ke stažení

CooVox U100

CooVox-U100 IP PBX systém je ideální řešení pro obchodní společnosti do max. 500 zaměstnanců a s požadavkem na až 80 současně probíhající hovory. Vox-U100 IP PBX je systém navržený a optimalizovaný pro telekomunikační potřeby současného obchodu. Přijetím inovace modulární konstrukce znamená, že je velmi vhodný v případě rozšíření stávající PBX o další telefonní porty a funkce.


CooVox-U100 IP PBX je řešení, které nejenže poskytuje funkce tradičních PBX jako je automatická spojovatelka, hlasová pošta atd., ale také mnoho dalších výhodných vlastností jako jsou vzdálení účastníci, připojení vzdálených kanceláří, konferenčních hovorů, automatického nahrávání hovorů, podrobného výpisu hovorů (CDR), automatické distribuce hovorů (ACD), přeposlání hlasové zprávy do e-mailu (Voice-mail to e-mail) a mnoho dalších užitečných funkcí.

Ke stažení

 

Pro více informací navštivte www.zycoo.com nebo nás kontaktujte.